O Firmie

o firmie

Firma powstała w 1999 r. i od samego początku działamy w branży motoryzacyjnej, posiadamy szeroką gamę ofert, między innymi:

  • komis samochodowy

Przyjmujemy samochody do sprzedaży komisowej, zawsze dokładamy wszelkich starań żeby sprzedający jak i kupujący byli zadowoleni z naszego pośrednictwa, istnieje możliwość przygotowania auta przyjętego w komis do sprzedaży to znaczy czyszczenie tapicerki polerowanie lakieru itp.

  • import aut na indywidualne zamówienie

Jesteśmy w stanie sprowadzić niemalże każde auto z zagranicy na indywidualne zamówienie i mamy w tej dziedzinie spore doświadczenie, dzięki wieloletniej współpracy z zagranicznymi dilerami mamy szeroką gamę pojazdów osobowych jak i dostawczych, które możemy zakupić dla naszego klienta, przy kupnie auta na indywidualne zamówienie zawsze przywiązujemy wielką wagę, aby samochód spełniał wymagania klienta i był zgodny z jego oczekiwaniami pod kontem stanu technicznego, wyposażenia, historii serwisowej, wyglądu zewnętrznego i legalności pochodzenia, zawsze przed zakupem kontaktujemy się z klientem i szczegółowo opisujemy dany pojazd a wtedy klient decyduje czy go chce czy nie i to w naszym interesie jest aby autko było dobre, bo klient który jest zadowolony jest najlepszą reklamą i poleca nas znajomym.

  • samochody używane z gwarancją

Na prawie każde auto zakupione u nas można otrzymać gwarancję mechaniczną od 3 do 12 miesięcy współpracujemy z firmą VIP GWARANT SERVICE która zapewnia bezgotówkową naprawę. Szczegóły dotyczące warunków gwarancji na stronie: www.vipgwarant.pl

  • odkup samochodów za gotówkę

Oferujemy naszym klientom możliwość pozostawienia swojego samochodu w rozliczeniu, lub odkup za gotówkę, zawsze w takich sytuacjach musimy dokonać szczegółowych oględzin samochodu, aby rzetelnie wycenić jego wartość. Nie podajemy ceny jaką możemy zapłacić przez telefon bez uprzednich oględzin pojazdu.

  • wynajem auto lawety i lawety

Posiadamy w ofercie do wynajęcia AUTOLAWETĘ MERCEDES SPRINTER sześcio osobowy do 3.5 tony na prawo jazdy kat „B” którą można samemu z holować bądź sprowadzić zza granicy samochód osobowy, do tego możemy zaproponować jeszcze przyczepę lawetę.

  • pomoc drogowa i holowanie, kraj i zagranica

Oferujemy usługi holowania i transportu uszkodzonych jak i całych pojazdów na terenie unii europejskiej, do 5 pasażerów plus kierowca.

  • vipercarsusługi w zakresie elektromechaniki samochodowej i diagnostyki komputerowej

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszego warsztatu oferujemy usługi w zakresie
elektromechaniki samochodowej i diagnostyki komputerowej, dysponujemy własnym holownikiem 6 osobowym tak więc możemy Państwa zepsute auto z holować i usunąć usterkę w jednym miejscu i po wykonaniu jednego telefony

  • sprzedaż części nowych i używanych

Posiadamy bazę części używanych do samochodów produkcji zagranicznej, oraz dostęp do wszystkich nowych części zamiennych, eksploatacyjny, oświetlenia, blacharskich, opon, felg do wszystkich pojazdów w konkurencyjnych cenach.

  • kredyty i lesing samochodowy

Dysponujemy szeroką gamą kredytów i Lessingów samochodowych, które są dopasowane indywidualnie do każdego klienta i są wybierane tylko najkorzystniejsze oferty, tak więc nie zawsze trzeba mieć gotówkę aby wyjechać z naszej firmy własnym wymarzonym samochodem.

  • wynajem powierzchni reklamowych

Mamy w ofercie do wynajęcia nośniki reklamowe „bilbordy” z własnym oświetleniem w doskonałej lokalizacji przy ul. Lubelskiej 61 w Rzeszowie.

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że nasza firma cechuję się wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym i naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta.

HIBLOW SECOH